fbpx

Studio Login

oferta

01

Identyfikacja
i komunikacja wizualna

Odpowiedni wizerunek marki jest niezbędny do osiągniecia sukcesu na rynku – dzięki niemu przedsiębiorstwo staje się rozpoznawalne oraz jawi się w oczach klientów jako profesjonalne i godne zaufania. Kluczowym elementem budowy wizerunku jest tworzenie identyfikacji wizualnej firmy
2019 WEB Oferta przebudowa strzałka 685x575px
Projektowanie identyfikacji wizualnej powinno odbywać się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem działalności, tak, by już w momencie otwarcia biznesu potencjalni klienci mogli utożsamiać z marką jej logo, kolory, określone grafiki, slogany, symbole czy hasła. Identyfikacja wizualna firmy wykonana przez nasze studio kreatywne to kompleksowe stworzenie wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Wiemy, jak stworzyć atrakcyjne i zapadające w pamięć logotypy, jakie efekty i zabiegi graficzne będą pożądane w konkretnej branży oraz jak stworzyć profesjonalny branding, który odda charakter i działalność Twojej firmy.
Projektowanie logo i wybranie kroju pisma dla mniejszej, rodzinnej firmy lub opracowanie szaty zewnętrznej materiałów promocyjnych i charakterystyki wystroju wnętrz dla dużego przedsiębiorstwa z Warszawy? Podejmiemy się każdego zlecenia.

Jesteś zainteresowany współpracą?
wypełnij formularz kontaktowy.
Stworzymy razem Twoją markę!

biuro

ul. Sienkiewicza 66/24
39-400 Tarnobrzeg
województwo Podkarpacie
NIP: 867 22 42 854
REGON: 366 513 517

kontakt

e-mail: biuro@studiologin.pl
mobile: +48 538 315 455
pn-pt: 8.00-16.00

Close Menu