fbpx

Studio Login

oferta

03

Katalogi, broszury, plakaty
teczki, ulotki oraz banery

Wszechobecne błyszczące neony, reklamowe panele LED oraz interaktywne filmy promocyjne w Internecie sprawiają, że zachęcenie potencjalnego klienta do skorzystania z usług za pomocą tradycyjnej ulotki lub broszury jest coraz trudniejsze. Papierowa reklama może jednak być skuteczna, pod warunkiem, że będzie przygotowana profesjonalnie.
2019 WEB Oferta przebudowa papiery 685x575px
Być może nie wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie z tego sprawę, ale banery i katalogi eklamowe, ulotki oraz broszury nadal są integralną częścią identyfikacji wizualnej firmy. Ulotki i broszury często przydają się jako materiały promocyjne podczas różnego rodzaju imprez i eventów branżowych. Duży potencjał marketingowy mają również przygotowywane przez nasze kreatywne studio banery reklamowe, katalogi oraz plakaty.
Wśród usług naszej agencji marketingowej znajduje się projektowanie plakatów i ulotek odpowiednich z opracowaną wcześniej identyfikacją wizualną oraz projektowanie kart menu. Przejrzyste, atrakcyjne wizualnie i dopracowane karty menu, poza funkcjami informacyjnymi, sprawdzają się również jako gadżety promocyjne restauracji, barów oraz kawiarni.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami
wypełnij formularz kontaktowy.
Stworzymy razem Twoją markę!

biuro

ul. Sienkiewicza 66/24
39-400 Tarnobrzeg
województwo Podkarpacie
NIP: 867 22 42 854
REGON: 366 513 517

kontakt

e-mail: biuro@studiologin.pl
mobile: +48 538 315 455
pn-pt: 8.00-16.00

Close Menu