fbpx

Studio Login

oferta

04

Storyboardy, ilustracje
i malarstwo reklamowe

Chociaż dzisiaj większa wagę przywiązuje się do grafiki komputerowej, tradycyjne metody sztuki artystycznej w dalszym ciągu są pożądane w niektórych dziedzinach. Wychodzimy z założenia, że profesjonalny, dobry grafik to nie tylko osoba sprawnie posługująca się programami komputerowymi, ale również wykonująca oryginalne rysunki i ilustracje oraz szkice.
Nasza studio kreatywne tworzą osoby, które bardzo dobrze radzą sobie z pędzlami, ołówkami i innymi tradycyjnymi narzędziami. Artystyczne wykształcenie naszych pracowników sprawia, że z powodzeniem wykonujemy także ilustrowanie i projektowanie książek oraz albumów. Nasz rysownik chętnie odpowie na zamówienie ilustracji lub szkiców w określonej przez klienta stylistyce.
Na Twoje zamówienie wykonamy również malarstwo dekoracyjne. W ramach tej usługi wykonujemy między innymi dekoracje wnętrz przestrzeni prywatnych i firmowych oraz prace malarskie na zamówienie – zarówno dla amatorów sztuki tradycyjnej, jak również pasjonatów metod współczesnych. Malarstwo dekoracyjne może być również wykorzystywane przy ozdabianiu kontenerów lub przyczep foodtracków.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami
wypełnij formularz kontaktowy.
Stworzymy razem Twoją markę!

biuro

ul. Sienkiewicza 66/24
39-400 Tarnobrzeg
województwo Podkarpacie
NIP: 867 22 42 854
REGON: 366 513 517

kontakt

e-mail: biuro@studiologin.pl
mobile: +48 538 315 455
pn-pt: 8.00-16.00

Close Menu