fbpx

Studio Login

2019 LOGIN WWW OFERTA Www i App Pikto v4 1

Responsywny design

2019 LOGIN WWW OFERTA Www i App Pikto v4 2

UI i UX

2019 LOGIN WWW OFERTA Www i App Pikto v4 3

Aplikacje mobilne

Strony internetowe i aplikacje mobilne

Przeciętny internauta potrzebuje około czterech sekund, by zdecydować czy pozostanie na danej witrynie www i zapozna się z jej treścią czy opuści ją na rzecz konkurencji. Niewiele, prawda? To dlatego tak istotne jest, by Twoja strona www była jak najatrakcyjniejsza. Strony internetowe często są pierwszym miejscem, w którym szuka się informacji o przedsiębiorstwie oraz oferowanych przez nie usługach. Trzeba natomiast mieć na uwadze to, że w dzisiejszych czasach ludzie są znacznie bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu, dlatego tworzenie stron internetowych należy powierzyć profesjonalnej firmie.

Zajmujemy się projektowaniem stron www zgodne z oczekiwaniami współczesnych internautów – dbamy o to, by tworzone przez nas witryny szybko się wczytywały, były atrakcyjne wizualnie i intuicyjne. Dbamy również o użytkowników urządzeń mobilnych – nasze projekty cechują się responsywnym designem, co oznacza, że poprawnie wyświetlają się nie tylko na ekranie monitora lub laptopa, ale także na smartfonie lub tablecie.

Zdajemy sobie także sprawę z tego, że z usług niektórych firm częściej korzysta się za pomocą tabletu czy smartfonu. Często w takich przypadkach korzystnym rozwiązaniem okazują się być aplikacje mobilne. I tutaj również nasze studio kreatywne wyciąga pomocną dłoń – oferujemy projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych, które cechują się intuicyjnością i przejrzystością.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Studio Login

ul Sienkiewicza 66/24, 39-400 Tarnobrzeg, województwo Podkarpackie, pn-pt: 8.00-17.00
NIP: 867 22 42 854, REGON: 366 513 517

e-mail: biuro@studiologin.pl
mobile: +48 538 315 455

Close Menu